05 Şubat 2014 #2278026

Turkcell Haksız Ücret Yansıtıyor

Daha öncede tarafıma gönderilen 237 tl'lik faturaya itiraz etmiştim. İnternetten oyun aldığımızı söylemişlerdi ve inanın öyle ki faturada 1 dakika arayla oyun aldığımız gözüküyor ve toplamda da 190 tl oyun alındığı gözüküyor. Bana müşteri hizmetlerine yazılı şikayette bulun dediler bende fatura bilgilerini ve dilekçemi gönderdim bu konuda bana kimse dönmedi. Şimdi yine bu fatura geldikten sonra kontörlü hatta geçmiş idim. Aradan 2 ay geçti bana 45 tl'lik bir fatura yine geldi.

Mustafa 24 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 05.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Turkcell Mobil Ödeme hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi05 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön