15 Nisan 2016

Turkcell Haksız Ücret ve Çözüm Bulamama

Telefonda whatsapp bilgileriniz ve resimleriniz silinecek güncelleme yapın yönlendirmesi ile
yönlendirildim net içe. 14 TL haftalık ödeme yapıldı gelecek dönemi iptal mesajı gönderdim. Olduysa tabi Turkcell müşteri hizmetleri biz müdahale edemiyoruz. Gibi bir cevap verdi verilen iletişim telefonu cevap vermiyor. Bu nasıl iştir Turkcell'in bu gibi servislerine neden hizmet veriyor hadi verdi neden iptal edemez. İlgililere duyurulur kim bilir alakadar olan bulunur ümidi ile.

Eyüp 107 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Nisan 2016

    Müşterimiz ile 16.04.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize fatura detayı hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi15 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön