11 Ocak 2014

Turkcell Haksız Ücret Kesti

10 Ocak 2014 tarihinde, bir adet sesli mesajımın olduğuna ve dinlemek için 7565' i aramam gerektiğine dair Turkcell'den bir SMS aldım. Verilen no'yu aradığımda, bu arama karşılığında bir bedel alınacağı bildirildi, ancak bırakılmış hiçbir mesaj yoktu. Bu yöntemle, abonelerden hizmet karşılığı olmaksızın haksız bir gelir elde ediliyor. Her aboneye böyle bir mesaj gönderilerek araması sağlandığında bu yöntemle genelde bir turda toplanabilecek bedeli düşünebiliyor musunuz ?

Mazhar 27 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 14.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Sekretercell kurgusu hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi13 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön