08 Ekim 2014

Turkcell Haksız Ücret Kesiyor

Turkcell Eylül faturamı geç ödediğim için Ekim ayı faturama 5 tl hat açma ücreti yansıtmış. Her ay adıma kayıtlı iki hatta en az 100 lira ödeyen birisi olarak Turkcell ile bütün ilişkimi keseceğimi ve hakkımı hukuki yollarla arayacağımı bildirmek isterim. Telefonun kapatılıp açılması karşılığında aboneden ücret alınacağına dair bir hüküm yoktur. Kurum sözleşme olmaksızın böyle bir ücreti aboneden talep edemez. Bu halde aboneden ücret alınacağına dair yasalarda bir hüküm mevcut değildir. Böyle bir ücretin tek taraflı alınabilmesi için ya sözleşmede hüküm bulunması ya da yasal dayanağının olması gerekir. Bu 5 TL ücreti yasal yollarla tahsil edip kararı da her yerde paylaşacağım.

Mehmet 68 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Ekim 2014

    Müşterimiz ile 15.10.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize hat açma ücreti hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön