28 Nisan 2016

Turkcell Haksız Para Kesintisi Yapıyor!

26.04.2016 Salı günü tarafıma gelmiş olan faturamda bilgim dahilinde olmayan herhangi bir şekilde kullanmadığım ''gülümseten videolar'' adında bir kesinti uygulanmıştır. Her ay 48 Türk Lirası olan faturam bu ay 66 Türk Lirası gelmiş olup, tarafımca üye olmadığım bu uygulamanın para kesintisi sonucunda Turkcell kullanıcısı olarak mağdur olmuş durumdayım. Gereğinin Turkcell tarafından yapılmasını, mağduriyetimin giderilmesini, faturamın düzeltilmesini istiyorum. Aksi takdirde, hattımın operatörünü değiştireceğim ve tüketici hakları mahkemesine başvuracağım.

Ahmet 50 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Nisan 2016

    Müşterimiz ile 30.04.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön