16 Eylül 2016

Turkcell Haksız Paket Aşım Ücreti Yansıtılması

Hattıma 13 Eylül günü 4 GB internet paketi yükledim. O gün baktığımda herhangi bir paket aşımı gözükmüyordu. Az evvel kalanı sorguladığımda paket aşım ücreti yansıtıldığını fark ettim. Kullanımlarımı incelediğimde böyle bir kullanım görülmüyor, fotoğraflar ekte mevcut. Paket aşımı yaparsam ne yazdığı da ekte. Müşteri temsilcilerine durumu anlatmaya çalıştıysam da yardımcı olamayacaklarını söylediler. Bir açıklama yapabilirseniz sevinirim.

Atalay 21 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi19 Eylül 2016

    Müşterimiz ile 19.09.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön