20 Mart 2013 #1696122

Turkcell Haksız Olarak Talep Edilen Fatura Bedeli!

Numaram ile 00222363***** telefon numarasını aradım. Ancak telefon çalmasına ve hiç açılmadığı gibi hiç görüşme de yapmama rağmen operatör tarafıma 594,67 TL fatura aşımı mesajı gönderdi ve telefonum görüşmelere aynı gün kapatıldı. Turkcell den konu hakkında bilgi istedim.


Ancak cevapta 3 gün içinde toplam 197 dakika bir, iki saniyelik görüşme yaptığımı beyan ettiler. Şikayetimi değerlendireceklerini belirterek, 48 saat içinde dönüş yaptılar ve faturamın yeniden değerlendirildiğini ve 300 TL indirim yapıldığı tarafıma bildirildi. Ancak aynı yabancı numara kontörlü telefon ile arandığında kontör bile düşmediği halde açılmayan telefondan istenen 300 tl nedeniyle şikayetçiyim.

Memduha 20 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden fatura kalemleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön