03 Eylül 2015

Turkcell Haksız Konuşma Ücreti

11 yıl boyunca size para kazandırdığım için gerçekten utanç duyuyorum. Kırk yılın başında yurt dışına çıkayım dedim onda da hemen kendilerini gösterdiler. Ben sınırı geçtikten sonra 5.90 ayda 30 dakika konuşun diye mesaj atıyorsunuz ondan sonra o Türkiye'den aramalar için geçerliydi diyorsun 100 TL vurgun yaptıktan sonra. Sınırı geçince neti kontrol edeyim dedim sadece 1-2 saniye içinde kapattım sonra ona da kullanım ücreti 10 TL oh ne ala. Müşteri temsilcisini arıyorum ne dese beğenirsin net kullanmışsınız diyor. Gerçekten an itibariyle bu operatörü kullanan bütün yakınlarımı bu operatörden kurtaracağım.

Ömer 65 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Eylül 2015

    Müşterimiz ile 10.09.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi03 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön