18 Ağustos 2015

Turkcell Haksız Kesinti Ve Cevap Vermeyen Şikayet Birimi!

3 Aralık 2014'te hiçbir onayım olmadığı halde beni "Goller Cepte" servisine kayıt eden Turkcell aylarca bunun parasını benden almış. Mesajlarımı silmediğim için onay göndermediğimi de teyit ettim. Fatura detaylarımı öğrenip buna 30 Haziran'da itiraz edip hiçbir onayım olmadan kayıt edildiğim ve kullanmadığım bu hizmetin bedelinin geri iadesini talep ettim. SMS ekran görüntülerini de şikayet dilekçeme ekledim. 30 Haziran'dan sonra (müşteri. [email protected]) 2 e-posta daha attım; çağrı merkezini ise 3 kez daha aradım. Her arayışımda en kısa sürede size dönülecek dendi. 18 Ağustos oldu. Hala cevap yok. Artık bir an önce bu paranın bana geri iade edilmesini talep ediyorum.

Cagan 219 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi19 Ağustos 2015

    Müşterimiz ile 19.08.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize goller cepte servisi ve fatura detayı hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Cagan19 Ağustos 2015

    Turkcell'den Melda Hanım aradı ve iademi gerçekleştirdi. Müşteri hizmetlerine yazılanların değil de Şikayetvar'a yazılanların çözümlenmesi Turkcell adına ilginç. Teşekkür ediyorum!

  • Turkcell Temsilcisi18 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön