24 Aralık 2014

Turkcell Haksız Kesinti!

20 12 2014 tarihinde kredi kartımla Turkcell 8035 servisinden 25 TL paket yükledim. 22 12 tarihinde kredi kartımdaki hareketleri gözlemlerken 79 TL bir harcama olduğunu fark ettim. Hemen bankayı arayıp harcamanın içeriğinin ne olduğunu sordum. 25 TL paket ve 54 TL'de üyelik ücreti ödemişim. Birde bana iyilik olsun diye 54 TL'yi 3 takside bölmüşler.


Turkcell'i aradım bana buldukları gerekçe şu: banttan ve 8035'teki müşteri temsilcisi bana söylemiş. Doğru söylemiyor. Resmen Turkcell tarafından yanıltıldım. Turkcell'den kuruşuna kadar paramı tekrar istiyorum.

Sinan 203 Okunma

Cevaplar

  • Sinan31 Aralık 2014

    turkcell bana bant kaydını dinletmedi.üyelik ücretinin anons edildiği bant kaydını dinlemek istiyorum delil isstiyorum

  • Turkcell Temsilcisi25 Aralık 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 24.12.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön