14 Mayıs 2016

Turkcell Haksız Kazanca Göz Yumulması!

Vınn hattımda ne olduğu hakkında halen bir fikrimin olmadığı "x247mobi" servisinden geçen ay 56 TL'lik bu ay ise 42 TL'lik bir işlem gerçekleşmiş. Yalnız benim bilgim veya onayım dahilinde olan bir şey değildir. Tamamen usulsüz bir şekilde üye yapılmış olmalıyım. Bu arada müşteri hizmetlerini aradım, bana aboneliğimi bu servisten iptal ettirin diye bir numara verdiler. Turkcell bana herhangi bir bilgilendirme mesajı göndermeden neden ücret kesimi yapıyor? Müşteri hizmetleri bunun bizimle ilgisi yok yasal yollarla yapıyorlar sonuçta diyerek kaçamak cevap veriyor. Bence Turkcell'in izni veya anlaşması olmadan bunlar bu parayı faturama yansıtamazlar demek ki Turkcell'in de haberi var. Bu şekilde davranışlarla müşteri kazanamazsınız, aksine kaybedersiniz. Yıllardır vınn kullanıcısıyım ve ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum. Ama bu paranın iadesi yapılmazsa hattımı iptal ettireceğim.

M. 91 Okunma

Cevaplar

  • M.28 Mayıs 2016

    42 TL'nin geri ödemesini bahsettiğim şirket ödedi. Ancak daha önce faturada çıkan 56 TL ile ilgili geri ödeme yapılmadı. Turkcell de bu konuda bir şey yapamayacağını söyledi. Yani 56 TL'ye veda. Ya da hak arama konusunda yetkili yerlere ulaşıp uğraşacağım. Ayrıca Turkcell bu durumlara seyirci kaldıkça müşterisini uyarıcı mesaj göndermedikçe en az bu şirketler kadar Turkcell'in de hatalı olduğunu düşünüyorum. Bu düşüncelerimi Turkcell müşteri hizmetlerine de belirttim.

  • Turkcell Temsilcisi17 Mayıs 2016

    Müşterimiz ile 17.05.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize mobil ödeme servisi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi14 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön