11 Şubat 2014 #2288584

Turkcell Haksız Kazanç Sağlıyor

Cep telefonuna mesaj göndermişler. Mesajda telefondaki görüşmeler konusunda SMS ile bilgi verilecekmiş. Bunun karşılığında da ayda 1,19 TL ücret alacaklarmış. Kabul etmiyorsam 2222 SMS atmam gerekiyormuş. Sizden kim istedi bu talebi de SMS atmadığım halde bedel ödüyorum. Bu ne mantıktır?Yasa kimi koruyor acaba? Keyfi uygulamaların şikayet merci kimdir?

Fikret 62 Okunma

Cevaplar

  • Fikret12 Şubat 2014

    Bahsedilen e-mail ulaşmamıştır.

  • Turkcell Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterinin talebi üzerine 12.02.2014 tarihinde Fatura Takip Servisiyle ilgili e-mail ile bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön