24 Ekim 2016 #6768685

Turkcell Haksız Kazanç Sağlıyor

Turkcell faturalı hat sahibiyim. 23 TL'ye her yöne 500 dk konuşma tarifem var. Her ay 41 liradan aşağı ödemedim. Bugün artık dayanamayıp Turkcell merkezine gittim. Bilmem ne servislerine üye olmuşsunuz iptal ediyoruz dediler. Ben bir yere üye olmadım. Onaylamadım. Mesaj atmadım. İspat etsinler. Zaten üye olunan servis Turkcell'in iş ortağıymış. Müşteri temsilcisi ağzından kaçırdı. Ailem 4 kişi ve Turkcell kullanıyoruz. Benden fazla alınan tüm tutarların Ağustos - Eylül ve kim ayları tarafıma iadesini istiyorum. Aksi halde tüm ailemin hatlarını başka operatöre taşıyıp ayrıca hukuki süreci tazminat davasıyla beraber başlatacağımı bildiririm.

Celal 107 Okunma

Cevaplar

  • Celal26 Ekim 2016

    Nasıl iptal edildiğini bende biliyorum. Bu sorunu çözmüş mü oldu şimdi? Benim mağduriyetimi gideriniz. Yuvarlak ve geçiştirmelik cevevaplar duymak istemiyorum

  • Turkcell Temsilcisi26 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Turkcell SimClub Servisleri üyeliği ile ilgili iptal ve iade taleplerinizi üyeliğiniz olan hat üzerinden 08505321818 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak iletebilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön