30 Ocak 2014 #2266104

Turkcell Haksız Kazanç Sağlıyor!

Turkcell hattımı 2012 temmuz ayında kapattırmış olmama rağmen bu ay bana hiç bir uyarı yapılmaksızın avukatlık masraflarıyla beraber tarafıma yüklenmiş 400.-tl'lik borç talep ediyor. Müşteri hizmetlerini aradığımızda kapattırdığım hattın tekrar açmışlar üstüne hiç kullanılmamış hattan para talep ediyor. Böyle şey görülmedi. Yaklaşık 1,5 sene olmuş ne bir yazı ne bir borç bildiri sonra direkt icra kağıdı.Bir de ne ödenecek neyin borcu dökümde verilmiyor? Müşteri hizmetleri de yetersiz ve hiç yardımcı olmuyor.

Gunay 55 Okunma

Cevaplar

 • Gunay03 Şubat 2014

  asla turkcell kullanmayacağım ve tavsiye etmiyeceğim

 • Gunay30 Ocak 2014

  yasal süreç hakkında bilgi verilmesi sorunu çözmedi.kendi yarattıkları bir borcu ödeyeceksin dayatması kibarca yapıldı.

 • Turkcell Temsilcisi30 Ocak 2014

  Müşterimiz ile 30.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Yasal Takip Süreci hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi30 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön