12 Şubat 2016

Turkcell Haksız Kazanç Sağlaması!

25 TL hazır paket yükleyerek kullandığım hattımdan bu ay mesaj geliyor ve telsiz kullanım ücreti adı altında 1.57 TL kesiliyor ve ben 5 lira 10 lira yükleyemiyorum. 1.57 kesildiği için 25 TL'den 1.57 çıkınca yeni paket yükleyemiyorum.

O yüzden de en az 20 TL daha yüklemem gerekecek ki paketim aktif olsun. Madem 1.57 kesilecekse ya 27 liralık paket yap, ya 25 liranın içinden al. Bu haksız kazançtan dolayı, Turkcell yetkililerini kınıyorum.

Cengiz 70 Okunma

Cevaplar

  • Cengiz16 Şubat 2016

    Öncelikle geri bildirim için teşekkür ederim. Benim ve benim durumumda olan Turkcell abonesi vatandaşların bu sorunu çözülmeyecek anlaşılan. Öneri olarak dikkate alınacak, kabul görür ü görmez mi oda ayrı bir muamma.

  • Turkcell Temsilcisi16 Şubat 2016

    Müşterimiz ile 16.02.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi12 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön