29 Ocak 2014 #2262886

Turkcell Haksız Kazanç Peşinde!

7 Eylül 2012 tarihinde aldığım 1 yıl taahhütlü vınn kamu tarifesindeki hattımı kapattırmak için 5 Eylül 2013 tarihinde gittiğim Turkcell iletişim merkezinden henüz süresinin dolmadığı cevabını aldım, süre dolmadan kapatılamıyormuş.


14 Eylül'de gene gittim bir sonraki fatura tarihinde dediler 7 Ekim'de gittim 21'inde gelin dediler 21'inde hattımı kapattılar ancak beni oyalayarak 1 ay ekstra ücretlendirilerek haksız kazanç elde ettiler.


Söz konusu 1 aylık sürede inceleme yapılırsa hiçbir şekilde hattımı kullanmadığım görülecektir. Mevcut telefon hatlarımı da Turkcell'e çevirecektim ancak böyle uygulamaları olan bir kuruma nasıl güvenebilirim? Sonra oluşacak faturaların altından nasıl kalkarım?

İbrahim 62 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim16 Şubat 2014

    çözüme yönelik bir yaklaşımla kesinlikle karşılaşmadım.

  • Turkcell Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 29.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Fatura Tutarı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön