31 Ekim 2016 #6819876

Turkcell Haksız Kazanç İçin Haber Vermeden Oyun Üyeliği Yapıyor!

Yaklaşık 5 yıldır hattım bu şebekededir. Tarafımın bilgisi olmadan ve onayı alınmadan "ödüllü mini game" isimli pakete üye yapıldım. Müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede kendiliğinden telefon ekranına çıkan bir uyarıdaki, 'hayır' kısmına tıklamadığım için bu masrafı ödediğimi ilettiler. Müşterinin onayı alınmadan, kazanacağı faydaları ve maruz kalacağı masrafları listelemeden müşteri herhangi bir pakete üye yapılamaz. Eğer öyleyse ben Turkcell'i 5 yıldır "nara atma servisine" üye yaptım. Bana 52 TL borçludur.
Turkcell'in bu yaptığı kanuna aykırıdır. Hakem heyetine başvuru dilekçemi verdim.

Aysun 114 Okunma

Cevaplar

 • Aysun01 Aralık 2016

  Kesinlikle firma tarafından aranmadım

 • Aysun06 Kasım 2016

  Yalanın biri bin para. Müşteri kandırmak amaç edinilmiş ise, her yol müstehaktır bu şirkete. Kayıtlı numarayı arasaydınız ulaşırdınız. Reklam için ararken sorun yok!

 • Turkcell Temsilcisi02 Kasım 2016

  Müşterimizi 02.11.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön