20 Ocak 2014 #2244557

Turkcell Haksız Kazanç Elde Ediyor!

Kendi özel hattımda mini paket tarifesi kullanıyorum. Bu hat ile aile üyelerimle konuşuyorum. İş için kullandığım hattıma bu özel telefonumu yönlendirme yapıyorum. Son üç aydır fark ettim ki, hat tarifesi dışında ayrıca telefon ücretlendirmesi geliyor ve ben tarifemin sağladığı konuşma sürelerini aşmamış olmama rağmen bugün Turkcell çağrı merkezi ile görüşmemde, arama başına 0,68 TL yönlendirme ücreti alındığını öğrendim.


Bu yönlendirme işlemini yaparken bu hizmetin ücretlendirilecek bir işlem olduğunu bildirmediler ve bende kullandım. Ancak kullanıcıyı uyarmaları gerektiğini düşündüğüm için uyarmamaları sebebiyle haksız kazanç elde edildiğini düşünüyorum.

Halil 48 Okunma

Cevaplar

 • Halil03 Şubat 2014

  Bir defa turkcelden vazgeçmiştim, şimdi sonsuza kadar vazgeçeceğim ve vazgeçtireceğim....

 • Halil30 Ocak 2014

  Merhaba Türkcell, Bu yaklaşınızı kabul etmiyor ve hattımı rakiplerinizden herhangi biriyle değiiştireceğim. Kim olduğu hiç önemli değil.

 • Halil21 Ocak 2014

  Henüz beni aryan olmamasına rağmen cevapta arandı denmesi çok manidar buldum

 • Turkcell Temsilcisi21 Ocak 2014

  Müşterimiz ile 21.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi20 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön