13 Ocak 2016
Yorum Yap
#4642539

Turkcell Haksız Kazanç

Ölen babamın üzerine 1999 yılına ait iki adet telefon numarasına ait borç çıkarılmış ve bu konuyla alakalı ödemezseniz gerekli icra işlemleri başlatılacaktır diye tehdit edilmekteyim. Konuyla alakalı bu zamana kadar herhangi bir tebligat almadım. Eğer ödemeyi yapmazsam affedilen faiz miktarı üzerine ek olacakmış. 12 yıldır da aynı yerde oturuyorum. Muhtarlık kayıtlarımda var. Talep edilen borç çok süre önce zaman aşımına uğramıştır ve hukuksal anlamda böyle bir borcu talep etme hakları yok. Tebligat gelmesi halinde de gerekli itiraz yapılacaktır. Gereği bilginize.

Tolga 112 Okunma

Cevaplar

  • Tolga15 Ocak 2016

    Az önce telefonla aradınız muşteri vefat durumu ile ilgili bilgi verdiniz doğru. Ölüm belgelerini göndermeniz halinde borcun silineceğini ve yasal takibin kapatılacağını söylediniz. Bende ilgili belgeleri ekte sunarak size bir cevap gönderdim. "bugün ilettiğiniz kaydınızı değerlendirdik. Yasal takibin kapatılma kosulu sağlamadığı için kaydınız alınamamıştır. " mesajı aldım.

  • Turkcell Temsilcisi15 Ocak 2016

    Müşterimiz ile 15.01.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize vefat durumunda fatura iptal süreci hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi13 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları