11 Nisan 2013 #1736863

Turkcell Haksız Kazanç!

27 Şubatta hattımı başka bir operatöre taşıdım (iyi ki taşımışım. ). Turkcell fatura kesim tarihi 26 şubat olduğu için gerçekte 1 günlük kullanım kesmesi gerekirken Koskoca Mart ayını faturalandırmış. yani hem yeni geçtiğim operatör hemde Turkcell fatura yolluyor. Benim akıl ve mantığım almıyor 1 günlük kullanım kesilmesi gerekirken 30 günlük kullanım neden kesilir?


Turkcell i aradığımda kurallar gereği 1 gün de kullanım olsa fatura kesileceğini hat taşıma işlemini 26 Şubattan önce yapmam gerektiğiymiş. Bu adaletsiz kuralı kim koymuş? Turkcell in koyduğu bu kurallara ben neden uymak zorundayım?1 günlük kullanıma 30 günlük bedel ödetmek hangi adalete, hangi etik kurallara sığar?

Ferit 23 Okunma

Cevaplar

  • Ferit14 Nisan 2013

    "Numara taşıma işleminde,son fatura kesim tarihinden geçiş yapılan tarih aralığına kadar olan dönemdeki görüşmeler" böyle demişsiniz ama uygulumanız böyle değil.son fatura kesim tarihi 26 Şubat,numarayı 27 Şubatta taşıdık biz.1 günlük fark alacakken martın tamamı olan 30 günlük ücret çıkarttınız. Lütfen artık milleti kandırmayın,numara ne zaman taşınmış siz ne zamanı faturalandırmışsınız bir kontrol edin lütfen.Eğer ücret geri alınmazsa bu açıklamanızla birlikte mahkemeye gidicem yeter artık kandırmayın bizi

  • Turkcell Temsilcisi14 Nisan 2013

    Numara taşıma işleminde,son fatura kesim tarihinden geçiş yapılan tarih aralığına kadar olan dönemdeki görüşmeler için eski operatörünüz tarafından fatura kesilmektedir.Kesilen faturaya tarifenin sabit ücreti de yansıtılmakta olup, kayıtlı olan adrese gönderim sağlanarak bilgilendirme yapılmaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön