06 Nisan 2013 #1728156

Turkcell Haksız Kazanç!

"sesli mesajınız var:dinlemek için 7565 arayın diye bir mesaj aldım. (eminim bu mesajda ücretlidir) meraktan aradım. oda ne! 69 kuruşu hemen geçirdiler ve mesaj ne biliyor musunuz"yeni bir mesajınız yok"şaka gibi. resmen saf yerine koyuyor Turkcell bizi. yeni mesajın yok diye sesli mesaj gönderip 69 kuruşu hemen hesabınıza yazıyorlar. tahminim aynısını 18 milyon aboneye yapmışlardır. arkadaşlarım, akrabalarımın hepsine olanları anlatıp, Turkcell'den aboneliklerini bitirmeleri konusunda uyarıyorum.

Sıddık 61 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizi 09.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön