01 Kasım 2016 #6827904

Turkcell Haksız Kazanç

Haziran 2016'da hattımla alakalı çok fazla internet kullanımı olduğunu ve 4 GB olan internet limitimi 2-3 günde aştığımı fark edince Turkcell müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri temsilcisi tüm kontrollere rağmen kullanıcı hatası dedi oysa telefon ayarlarımı Turkcell üzerinden kontrol ettiğimizde kota aşıcı bir sorun görülmedi. Bana 10 TL fark ile 6 GB teklifi sunuldu; bende kabul ettim. Az önce Turkcell'den arandım ve taahhüt yapmadığım için 2 ay sorasında fiyat artışı olduğunu +10 TL fark vermem gerektiği aksi bir tavırla söylendi ben de bilgi vermeniz gerekmiyor muydu bana tarifeyi satarken dedim hayır gerekmiyor sizin bilmeniz gerekirdi gibi bir tavır takındı? Ne münasebet. Turkcell bilgi vermekle yükümlüdür. Eksik ve yanlış bilgilendirmelerle yönlendiren bir firma. Gerekirse bu konu ile ilgili yasal yollardan da hakkımı arayarak bu firma ile ilgili işlem yapılmasını sağlayacağım.

Evrim 569 Okunma

Cevaplar

  • Evrim21 Kasım 2016

    Turkcell tarafından aranmadım

  • Turkcell Temsilcisi04 Kasım 2016

    Müşterimizi 04.11.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön