25 Şubat 2014

Turkcell Haksız İnternet Ücretlendirmesi Yaptı!

Cep telefonu hattı sadece 50 kb bir paket aşımı için 5 TL ücret alıyor ve bir de bunun bana açıklamasını müşteri hizmetleri 50 kb ile 2 mb arası kullanımınız 5 TL olarak ücretlendirilmektedir deniyor.


Ön ödemi hatlarınızda bile 100 kb bir kullanıma 10 krş gibi bir rakam alırken 1gb için 19 tl ücret talep ederken hangi rekabet ve adil kullanım hakkına istinaden 200 kb bile kullanmamış bir cep telefonu hattından 5 tl ücret talep edebiliyorsunuz.


Üstelik müşteri hizmetleriniz ısrarla söylememe rağmen bunu şikayet kaydı olarak alamayacağını söylüyor. Buradan çözemezsem 5 TL için tüketici mahkemesine de gideceğim faturam geldiğinde.

Uğur 121 Okunma

Cevaplar

  • Uğur'un Teşekkür Mesajı25 Şubat 2014

    Turkcell A.Ş'den ilgili arkadaş arayarak aramızdaki anlaşmazlık çözüme kavuşmuştur. Teşekkür ederim.

  • Turkcell Temsilcisi25 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 25.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Standart Mobil İnternet Tarifesi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön