23 Aralık 2014

Turkcell Haksız İnternet Kullanım Ücreti!

Son 1 aylık dönem içerisinde belirli zamanlarda wifi kullanarak (özellikle saat 19:00 dan sonra) çeşitli web sitelerine giriş yapmama rağmen, kullanım yapmadığım halde tarafıma ücretlendirme yaparak internet paketimden düşürdünüz. Üstelik wifi aracılığı bu sorunu ilk defa yaşamıyorum maalesef. Her seferinde bununla karşılaşmak zorunda mıyız? Bu kaçıncı!. Kaç yıllık Turkcell müşterisiyim ama buna artık katlanamayacağım. Sosyal medya yanısıra bulabildiğim yerlere ismini kötü olarak bırakacağım. Ben bunu takip etmek zorunda mıyım. Sürekli aman Turkcell wap mı aman wifi mi teyit etmek zorunda değilim. Tarafımın alınan haksız MB iadesi hususunu.

Zuhal 105 Okunma

Cevaplar

  • Zuhal26 Aralık 2014

    Ne cevabı acaba. Bana sadece klasik cümle kurdunuz. Benim bildiklerini söylediniz. Sizden bildiklerini değil bilmediklerimi istiyorum.

  • Turkcell Temsilcisi24 Aralık 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 24.12.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi23 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön