04 Aralık 2014

Turkcell Haksız İnternet Kullanım Ücreti!

Yeni operatör değiştirdim. Hiç internet kullanmadım ama 90 TL'lik fatura gönderdiler. Müşteri hizmetleri kesinlikle yardımcı olmuyor. Ekranda internetin kullanıldığı görünüyormuş. İnterneti kullanımı ile bana verilen bilgi zaten çok yüzeysel detay yok ve ayrıca benim kullandığım telefonumla verilen bilgiler hiç mi hiç uymuyor. Bana söylenen hiçbir şey yapılamayacağı bu miktarın ödenmesi gerektiği ancak paket değişimi yapılacağı. Böyle büyük ve çaplı bir kurum çok küçük bir miktar için çok büyük bir yanlış yapıyor. Hakkımı arayacağım.

Tamer 95 Okunma

Cevaplar

 • Turkcell Temsilcisi11 Aralık 2014

  Müşterimiz ile 11.12.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize internet kullanımı ve fatura detayı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Tamer11 Aralık 2014

  10 günde cevap vermek bu devirde bu kadar teknolojiyle anlaşılabilir gibi değil. Ve hala bekliyorum bir taraftan da mağdurum ve bunu kimse görmüyor. Büyük haksızlık.

 • Tamer11 Aralık 2014

  Böyle kurumsal bir firmanın büyük bir yanlışını neden bir masum tüketici alsın? Muhatap bulma konusunda çok ama çok zayıfsınız. Müşteri mağdur ediliyor ve bu sizin umurunuzda değil. Çok kırılıyor insanlar haksız yere...

 • Turkcell Temsilcisi04 Aralık 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön