13 Şubat 2014 #2293207

Turkcell Haksız Gecikme Faizi Yansıttı

Telefonumun bütün borçlarını ödediğim halde tarafıma 275.71 tl gecikme faizi adı altında borç çıkarılmıştır. Ben iki gün evvel operatör firmasını aradığımda borcun yok denildi şimdi bu borcun neye istinaden geldiğini anlayamadım.


Müşteri temsilcisi ile görüşme yaptım hazirandan bugüne olan gecikme borcunuz denildi. Hem telefonum kapalı hemde neyin gecikme borcudur? Ayrıca kullanmadığım ve de kullanamadığım telefonun ne borcu olabilir? 05333019*** no'lu internet faturamın parası yatırıldığı içinde hattım yine kesildi. Gereğinin yapılmasını mağduriyetimin giderilmesini saygılarımla arz ederim.

Hamdi 132 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 14.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Gecikme Faizi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön