06 Şubat 2014 #2280335

Turkcell Haksız Gecikme Bedeli Alıyor

Öncelikle kullanmış olduğum hat babamın üzerine ancak hattı ben kulanmaktayım ve ödemesini de ben yapmaktayım. Yaşım tutmuyor diye seneler önce alınan hattımı halla kullanmaktayım. Kullanmış olduğum faturalı hattımın ücret bedeli posta yolu ile gelmekte Örneğin: 27,60 tl 4 şubat 2014 son ödeme tarihli postam bana 5 şubat 2014 tarihinde geldi dolayısıyla ben bu faturayı gecikmeli ödemiş oluyorum ve buna cüzi de olsa bir ücret yansıtılıyor. Benim suçum olmamasına rağmen ayıptır. Turkcell'in müşteri memnuniyeti bu olamaz. Benim en ama en çok sahip çıkıp desteklediğim tek yanı Turkcell'in müşteri memnuniyetidir. Hiç yoksa ufak jestlerle müşteri memnuniyeti kazanan bir kurumdur yapmayın!

İsa 150 Okunma

Cevaplar

  • İsa09 Şubat 2014

    en kısa zamanda operatör degişikliği yapacagım!

  • Turkcell Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 06.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Fatura Gönderimleri Ve Gecikme Bedeli hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi06 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön