07 Şubat 2014 #2282537

Turkcell Haksız Faturalandırma Yapmış!

Turkcell faturalı hattımı iptal ettirmeme rağmen operatörümü değiştirmeme rağmen tarafıma hiçbir bilgi verilmeden 13 tl'lik bir fatura kesilmiş. Ben şirketinize ait olan tüm borçlarımı kapadım bununla ilgili işlem yaptım ve hattımı başka bir firmaya taşıdım. Buna rağmen tarafıma fatura çıkarılmış. Sizin bana para vermeniz gerekirken hala tarafıma borç çıkarıyorsunuz. Bu borcu tanımadığımı olumsuz bir durum oluştuğunda diğer firmalara olan şikayetlerim ve başvurularım gibi tarafınıza mahkeme açacağımı ve bu platform üzerinde yer alan diğer şikayetleri ve örnek mahkeme kararlarını delil sunacağımı tarafınıza ödediğim faturaların dökümanlarını ve haksız kazançlarınızı geri talep edeceğimi tarafınıza bildiririm.

Muhammet 150 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 10.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 10.08.2013 Tarihli Faturası ve Vergiler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön