09 Şubat 2016

Turkcell Haksız Faturalandırma ve İcraya Verilme!

03-2015 de faturalı hattımı borçsuz bir şekilde kapattırmama rağmen 2 ay üst üste 2 fatura daha yansıtılmış ve bunlardan haberim olmamasına rağmen şimdi icralık olduğumu ve bu borcun ilk faturası 59,53 TL ikincisi 84,20 TL olmaz üzere avukat bedeliyle toplamda 362,27 TL olarak tarafıma ilansız takip olarak tarafıma bildirim yapılması ve 7 iş günü içinde ödeme yapmam gerektiğini aksi takdirde icralık olacağımı 2 gün önce öğrendim. Turkcell gibi bir firmanın ki yıllardır bu GSM'i kullanıyorum böyle yollara başvuru yapması ve bunun gibi bir durumla birçok insanın karşılaşmış olduğunu duymak gerçekten çok üzücü. Demek ki kalite anlayışları buraya kadarmış.

İlker 77 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Şubat 2016

    Müşterimiz ile 11.02.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize faturaları hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi09 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön