12 Mart 2015

Turkcell Haksız Faturalandırma!

Şubat ayının başında uzun senelerdir abonesi olduğum Turkcell' den Avea'ya geçtim. Avea 'dan ilk faturamı, Turkcell 'den de son faturamı ödedim. Fakat Mart ayında 10.03.2015 kesimli Turkcell faturası ile karşılaştım. Fatura tutarı 69 küsur TL. Burada haksız faturalandırma mevcut ve kimseye müracaat edemiyorum. Turkcell 'in kendi abonelerinden başka numaralar için paket, tarifeler ve bunun benzeri bilgilendirme haricinde bu tip sorunları çözebileceğiniz hiçbir numarası yok. En azından kurumsal numarası bu işe yaramıyor. Düşünün kendilerine ait olmayan hat için fatura kesiyorlar ama bunu konuşma şansınız yok. Ne zaman konuşabilirsiniz ancak icralık olduktan sonra avukatla.

Murat 73 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Mart 2015

    Müşterimiz ile 14.03.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 10.03.2015 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi12 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön