28 Ocak 2014 #2261559

Turkcell Haksız Fatura Ödetti!

Taahhüdüm bitmesine yakın Turkcell müşteri hizmetlerinden bana bazı arkadaşlar yönlendirildi paket yenilenecekti. Gelen arkadaşlar yeni kampanya var vaadiyle tekrar modem sattılar. Ben istemediğim halde benim modem ve sim kartım var demiştim yeni modem ücreti yok aynı zamanda ilk 3 ay 19 sonraki aylar 29 tl deyip beni, kandırdılar.


Eski hattınızı faturasıza çevireceğiz deyip benden fatura bilgilerini aldılar. Kullanamadığım halde eski hattıma bugün 62.34 tl ödedim ve yeni hattıma 12 gün içinde 31.30 tl ödedim 1 ay sonra 28.90 ödedim. Haksız yere ücret ödedim. Tüketici hakları hakem heyetine başvuracağım.

Tarık 36 Okunma

Cevaplar

  • Tarık30 Nisan 2014

    daönceki şikayetime benzer bir durumla karşı karşıyayım

  • Turkcell Temsilcisi02 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 29.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön