27 Ekim 2016

Turkcell Haksız Fatura Gönderimi Yapılıyor!

Turkcell bulunan hattım üzerine 4-5 ay önce cihaz aldım aylık taksiti 56 TL olacak dendi. 36 taksitle faturama yansıtılacaktı. 2-3 ay kadar cihaz bedeli yansıtılmış olarak faturam geldi ve ödedim ancak bu ay cihaz bedelini hattıma 2 sefer yansıtmışlar, çağrı merkezini aradığım da geçtiğimiz herhangi bir ay da sistemler yaşanan sorundan dolayı o ay cihaz taksiti faturama yansıtılmamış ve o yüzden bu ayki faturama o taksiti de eklemişler.

Böyle bir saçmalığı kabul etmiyorum. Benim onayım olmadan herhangi bir taksiti ekstra olarak faturama yansıtılamaz ki her ay ben zaten cihaz taksiti ekli olarak fatura ödedim. Tamamen bir usulsüzlük söz konusu. Hattımı hemen kapatacağım ailemde 15-16 adet Turkcell hat kullanan var ve olarak bu olayı anlattım ve şimdi hepimiz Turkcell bayini gidip hatlarımızı kapattıracağız.

Batuhan 512 Okunma

Cevaplar

  • Batuhan30 Ekim 2016

    Konuyu tabi ki de Turkcell çözemedi hiçbir bilgisi olmayan çağrı merkezinin zaten böyle bir konuyu çözmesini beklemiyordum. Konuyu brk kuruluna ve tüketici mahkemesine aktardım. Konuyla ilgili gerekli şikayet dilekçilerimizi ve ailemde bulunan 20 adet Turkcell hattıno kapattırmak için gerekli başvurularımızı da yaptık. Bence Turkcell tamamen kapatılmalı.

  • Turkcell Temsilcisi28 Ekim 2016

    Müşterimiz ile 28.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön