22 Mart 2013 #1700657

Turkcell Haksız Fatura Gönderildi!

19,03,2013 tarihinde Turkcell faturalı hattımı faturasız hatta geçirmek için Turkcell cep merkezlerine gittim çalışanlar talebinizi açtım 48 saat içerisinde faturasız hatta geçişiniz yapılır dedi. Fatura kesim tarihim her ayın 20. günü 21,03,2013 tarihinde gerçekleştirdiler. İşlemlerim gecikmeli gerçekleştiği için bana 1 günlük kullanımdan dolayı fatura yansıyacak deniliyor halbuki dakikalarımı da kullanmadım.


Müşteri hizmetlerini aradığımda hiç yardımcı olunmuyor işleyiş bu denip geçiştiriliyorum fakat ben Turkcell in işleyişlerini bilmek zorunda mıyım? bana hattı aldığımda bunların bilgisi neden verilmiyor?. Ben yeni döneme geçmeden bunu bildirdiğim halde bana nasıl fatura çıkarılıyor?

Emre 37 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Mart 2013

    Müşteri Hizmetleri'ne yapılan başvuruya istinaden inceleme sağlanmış ve müşterimiz ile faturasına yansıyan ücretler konusunda 22.03.2013 tarihinde bilgi verilmiştir.Faturalı hattan Hazırkart’a geçişte ödediğiniz faturanızdan sonraki döneme ait olan kullanım ücretleri,tarife aylık sabit ücreti ve vergilerden oluşan fatura kayıtlı olan adresinize gönderilmektedir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön