11 Şubat 2014 #2286136

Turkcell Haksız Fatura Gönderdi!

Turkcell hattımı başka bir operatöre taşıdım. Her ayın 20'si fatura kesim tarihi idi. Turkcell 4 ocakta yapmış olduğum operatör değişikliğinden sonra hattımı kapadı ve daha benim yaklaşık 850 dakika görüşme hakkım varken bu hakkımı vermedi.


Kartımı kapatmasına rağmen bana ocak ayı için tam fatura gönderdi. Kısaca ikisi de paket kampanyası ama Turkcell hep bana diyor.

Mustafa 45 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 11.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Numara Taşıma Süreci hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Mustafa11 Şubat 2014

    Müşteri hizmetlerinizi aradım fatura iptalini talep ettim mümkün olmadığını söylediler. 4 ocakta Türkcell le irtibatım kesilmiş öyle dediler peki 4 ocakta irtibatım kesildiyse sonrası için bana neden fatura gönderiyorsunuz dedim cevap yok. Lütfen bana paket bu demeyin hiç inandırıcı değil eğer paketse ve benden bu paketin parasını almışsanız neden paketin bitimine kadar beklemiyorsunuz hattı kapatmak için. Benden haksız yere para alıyorsunuz. Ama bu işin takibini bırakmayarak mahkemeden haksız yere para aldığınızı kanıtlayıp mahkeme sonucunu bulduğum her ortamda paylaşmayı düşünüyorum. Aynı durum eşimin telefonu içinde geçerli.

  • Turkcell Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön