17 Aralık 2013

Turkcell Haksız Fatura Gönderdi!

57589*** kontrat numaralı faturalı hatta ait numaranın 2006 yılından beri babamın üzerine ait olduğunu öğrendik. Bu şekilde bir faturalı hat talebimiz olmadığını ve babamın sadece Turkcell'e ait kontörlü hat kullandığını beyan ederim. Bu hattın talebimiz olmamasına karşın düzenlendiği ve bu yana oluşan fatura bedeli ve cezasını kabul etmediğimizi bilgilerinize sunarız.


Gerekli incelemelerin yapılarak tarafımıza dönüş yapılmasını rica ederiz.

Murat 65 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Aralık 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 17.12.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi20 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön