05 Şubat 2014 #2276585

Turkcell Haksız Fatura Çıkardı!

Turkcell hattımın taahhüdü 08 Ocak 2014 tarihinde bitti ancak faturamda 1 gün sonra kesildi. Ancak bir günlük taahhütsüz geçen gün için ben tüm ayın aylık bedelini tahsilatı için 59,40 bedelli fatura çıkarıldı. Buna itiraz ettiğimde hiçbir problem olmadığını taahhüdümün erken (yani bir gün) bitmesi nedeniyle bu borcun çıktığını söylediler.


Yıllık taahhüt biz bilmeden aylık faturaya değil başka bir şekilde değerlendiriliyormuş. Bu konuda faturamın yeniden değerlendirilmesi, durumun değişmemesi durumunda tüketici mahkemesine başvuracağım. Her oturumda bu durumu hat kullanıcılarına duyuracağım. Ve diğer hatlarımın taahhüdü biter bitmez kapatacağım. Şikayetçiyim.

Bahattin 59 Okunma

Cevaplar

  • Bahattin19 Şubat 2014

    Turkcell hattımın taahhüdü 08 Ocak 2014 tarihinde bitti ancak faturamda 1 gün sonra kesildi. Ancak bir günlük taahhütsüz geçen gün için ben tüm ayın aylık bedelini tahsilatı için 59,40 bedelli fatura çıkarıldı. Buna itiraz ettiğimde hiçbir problem olmadığını taahhüdümün erken (yani bir gün) bitmesi nedeniyle bu borcun çıktığını söylediler. Yıllık taahhüt biz bilmeden aylık faturaya değil başka bir şekilde değerlendiriliyormuş. Bu konuda faturamın yeniden değerlendirilmesi, durumun değişmemesi durumunda tüketici mahkemesine başvuracağım. Her oturumda bu durumu hat kullanıcılarına duyuracağım. Ve diğer hatlarımın taahhüdü bitti ve kapatıyorum. Bu hattımdada problem çıkardılar. Şikayetçiyim.

  • Turkcell Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizi 05.02.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi05 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön