11 Şubat 2014 #2285945

Turkcell Haksız Ek Bedel Yansıttı!

Ben 2 gün önce Turkcell hattım üzerinden kısa süreli internete girip bir şey bakmam gerekti girdim
baktım ve hemen çıktım ardından bana bir mesaj geldi "100 mb 15 tl ile ücretlendirildiniz 100 mb kadar kullanabilirsiniz" diye. Oysaki en fazla 1.5- 2 tl'lik internet kullanmıştım şimdi ise kısacık bir internete girişimle dahi pakete tabi tutuldum ve faturama 15 tl'lik bir ek bedel yansıttı.


37 tl olarak beklediğim fatura 53 tl'ye yükseldi. Ben paket almak istesem zaten alırım bu vatandaşın cebinden zorla para almaktır. Turkcell'e hakkımı helal etmiyorum ve bu uygulamadan bir an önce vazgeçmelerini istiyorum.

Mürsel 62 Okunma

Cevaplar

 • Mürsel15 Şubat 2014

  şikayetime mütakip ertesi gün arandım ulaşamadıklarını beyan eden mail aldım tekrar şikayet maili yolladım lakin bu kez cevap olarak elimizden bişey gelmez tarzında fiyat listesi gönderildi hepsi bu...

 • Mürsel11 Şubat 2014

  telefonum gün içinde sadece 1 kez 2 kere çaldı açmaya yetişemeden kapandı...

 • Turkcell Temsilcisi11 Şubat 2014

  Müşterimizi 11.02.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi11 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön