11 Kasım 2014

Turkcell Haksız Çıkarılan Fatura!

533-15177*** no'lu vını kullanmadığım için iptal ettirdim, normalde 25 ve 26 TL olarak gelen faturam kesim tarihini geçmemesine rağmen 42,43 TL gelmiştir ve tutara itiraz ediyorum. Faturanın düzeltilmesini talep ediyorum. Yoksa gerçekten 17 TL için Tüketici Hakem Heyetine şikayette bulunacağım. Müşteri memnuniyeti adına konuya yaklaşımınızı merak ediyorum ayrıca hala Turkcell müşterisiyim.

Fatma 179 Okunma

Cevaplar

  • Fatma13 Kasım 2014

    Şikayetimi çözüme kavuşturmadılar ayrıca üzerine birde biz vınnıza kontratınız doluyor msj attık diyorlar vının koontratı bitiiğini bende biliyorum ama yeni bir kontrat tanımlamama rağmen msj a cevap vermemişiz buyrun bakalım yorum sizin. Vınn kullanılmıyor msj gelmiş haberimiz yok bu 17 tl kontrat bedelidir diyorlar hadi bakalım.

  • Turkcell Temsilcisi13 Kasım 2014

    Müşterimiz ile 13.11.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 20.10.2014 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi11 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön