07 Şubat 2014 #2281667

Turkcell Haksız Cayma Bedeli İstiyor!

Turkcell vınn 4 gb kotalı 35-TL ödediğim interneti 1 yıllık sözleşme bitiminde kapatmak istedim.Müşteri hizmetleri eğer kapatmazsanız ayda 19-TL' ye kullanmaya devam edebileceğimi söyledi.Bende bunun üzerine kabul edip kullanmaya devam ettim. 3-4 ay sonra evime kablosuz internet aldığım için vınnı kapatmak istedim.Fakat müşteri hizmetleri kapattım takdirde 60-TL civarında cayma bedeli ödeyeceğimi söyledi.


Bende bu interneti 1 yıl kullanacağıma dair taahhütte bulunmadığımı,sizde bana 19-TL'ye kullanmayı teklif ederken 1 yıllık mecburi bir kullanım olduğu bilgisini vermediğinizi söyledim.Bununla ilgili ne bir sözleşme var, ne de taahhütte bulunduğum bir ses kaydı.

Huseyin 105 Okunma

Cevaplar

  • Huseyin11 Şubat 2014

    İnsanlara alacağı hizmet konusunda bilgi verilmeden, kandırmaya yönelik politika izliyor.Bir daha kesinlikle turkcell'in ne telefon nede internet hizmetini almam

  • Turkcell Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 07.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Kontratlı Kampanyası ve Erken İptal Bedeli hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön