17 Ekim 2016

Turkcell Haksız Borç Kaydı

Kullandığım Wi-Fi Vınn hattını 24 ay kullanmışım 24 Haziran 2016 da kontratım bitmiş ancak firma hiçbir bildirim yapmadan şu anda 8 GB internete 45 TL bedel alırken benden 84 TL fatura göndermiştir. Haziran ayından bu yana kullanılan 2 GB ve 4 GB internete bilgim dışında yüksek fiyatta faturalar göndermiştir. Ancak müşteri hizmetlerini aramam ve defalarca mail çekmeme rağmen herhangi bir dönüş yapılmamıştır. Kendileri sözleşme bitmeden önce internet sitemizi inceleyin diye mesaj gönderdik iddialarında bulunmaktadırlar. Herhalde Vınn kullanarak bu incelemeleri de yapsam faturam korkunç tutarlara ulaşırdı. Ayrıca firmanın 1997 yılından bu yana yani 20 yıla yakın mobil tel abonesiyim. Bir telefon ederek. Bana Vınn kampanyası ile ilgili bilgi verebilirlerdi. İstanbul dışında olmam ve bankadan otomatik talimatım olması nedeniyle fatura bedelleri hesaptan çekilmiştir.

Ayten 281 Okunma

Cevaplar

  • Ayten'in Teşekkür Mesajı21 Ekim 2016

    Firmaya ve temsilen Sayın Hakan Beye duyarlı ve çözüm odaklı davranışları için teşekkür ediyorum.

  • Turkcell Temsilcisi20 Ekim 2016

    Müşterimiz ile 20.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi17 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön