19 Mart 2013 #1694960

Turkcell Haksız Alınan Ödemeler İade Edilmiyor!

Turkcell tarafından talebim ile ilgili hiçbir işlem yapılmaması üzerine size yapmış olduğum şikayet neticesinde tutumları değişmiş ve son faturamda haksız alınan sms kullanım miktarı düşülmüştür.Ancak ortada bir bayi hatası var ve müşteri olarak tarafıma itibar edilmiyor.İlk fatura tarihinden itibaren haksız alınan sms bedeli ödemelerini iade etmekten bir kere ödemiş bulunduğumdan bahisle imtina etmektedirler.


Oysa ki son faturamda yapılan bu düzeltme,benim kusurum olmaksızın ilk baştan yapılmış bir hata olup haksız yere ödediğim sms kullanım bedellerinin tamamının tarafıma iadesi veya son faturamdan mahsubu gerekmektedir.Zira bayi hatası olduğuna o gün yanımda olan abim ve kuzenimde şahit.

Simay 34 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili faturanız kesildiğinde inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön