20 Ağustos 2015

Turkcell Haksız 54 TL Aldı.

Bu zamana kadar her ay liramı internetten kredi kartımla kendim yüklüyordum ancak internetim de bitince Turkcell'i arayıp telefondan yükleyeyim dedim. Benden kredi kartı ile yükleme konusunda onay istediler. 25 lira yükledim ancak bir de 54 lira ekstrede ücret çıktı. Arayıp konuştum Vip hizmettden dolayı 54 almışlar ve 3 defa onay verdiğimi söylüyorlar. Kesinlikle bir açıklama ve ücret söylenmedi bildirilmedi.

Üç ay boyunca 20 lira hediye verileceği söylendi. 20 liranın yüklenmesi için aradığımda kendi hattıma yüklenemiyormuş ve yüklenen hatta da bir gün boyunca sadece Turkcell'liler ile kullanılabiliyormuş. Bilgim olmadan 54 liramı resmen Turkcell aldı.

Yasin 263 Okunma

Cevaplar

 • Yasin06 Kasım 2015

  Https://www.sikayetvar.com/uye/detay/638065

 • Yasin06 Kasım 2015

  Daha önce yaşadığım mağduriyeti başkalarının da yaşadığını gördüm ve bana yapılan haksızlığın da düzeltilmemesi sebebiyle bu şikayeti tekrar yazıyorum. Burada 8035 ten alınan haksız ve onayı olmadan alınan kişiler var ve herkes onayım yoktu bilgi verilmedi diyor. Google'a 8035 üyelik iptali yazarsanız göreceksiniz.

 • Yasin06 Kasım 2015

  Bu alınan ücretin hiçbir dayanağı delili onayı bilgilendirmesi yoktur. Kesinlikle haksız alınan bir ücrettir. Ses kayıtları dinlenildiği zaman hiç bir onay olmadığı belli olacaktır. BTK ya gerekli şikayet yapıldı.

 • Yasin06 Kasım 2015

  Bu şikayeti bir çok kişinin yaşadığını öğrendim. Bilgim ve onayım olmadan alınan 54 TL için gereken düzeltme hanüz yapılmadı.

 • Turkcell Temsilcisi27 Ağustos 2015

  Müşterimizi 27.08.2015 tarihinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi20 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön