26 Eylül 2013
Yorum Yap
#2032722

Turkcell Haklı Olmama Rağmen Günlerdir Oyalıyor!

Ağustos ayının dokuzunda ablamın telefonunundan Turkcell'i aradım ve TL yüklemem gerekiyordu. Müşteri hizmetlerinden bana 3 TL komisyon alındığı söylendi ve 54 TL'lik paket önerildi. Ben ısrarla istemiyorum dedim ve benim iznim dışında kredi kartımdan bu miktar çekildi. Aradım Turkcell'i itiraz ettim. Haklı olduğum ortaya çıktı.


Defalarca günlerce arıyorum, yok bugün şunu mail at, yok bugün ekstreni mail at, yok yarın ı-ban numaranı mail at diye beni aşırı derecede mağdur ettiler ama kafaya koydum, dava açacağım. Benim iznim olmadan nasıl çekerler ve hala beni mağdur ederler. Hiçbiri bir şeyden anlamıyor. Her şey kayıt altında. Açın dinleyin diyorum hala bana her gün bir şey çıkarıyorlar ama mahkemede görüşmek üzere.

Tufan Tufan 35 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Ekim 2013

    Müşterimizi 03.10.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi27 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları