20 Ekim 2016 #6732142

Turkcell Hakem Heyeti Kararına Rağmen İade Yapmama

Turkcell Ankara next level mağazasından cep telefonu satın alırım aldığımda ekranda sorun olduğu için yetkili servis götürdüm yetkili servis ürüne iade onay formu yazdı. Bu formla birlikte Turkcell'e geldim iade değişim yapamıyoruz denildi bende bunun üzerine Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurdum karar çıktı iade için ürünün İstanbul'a kargo ile gönderilmesini istediler ve şunu da belirteyim kargo ücretini de benim ödemem gerekiyormuş. Neyse gönderdim sekizinci ayda çıkan kararı 3 aydır iade yapmıyor. İcra ile uğraşmak istemiyorum yeterince yıprandım zaten.

Ayhan 272 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön