11 Nisan 2016

Turkcell Hakaret Ve Üzerime Yürüme!

Necatibey 20/c Edz iletişimden telefonuma kırılmaz kapak taktırdım, ekranda hava kabarcığı kaldı. Büyürse gelin değiştirelim dediler, 4 gün sonra gittim durumu anlattım, yapan kişiyi işten çıkarttıklarını yapabilecekleri bir şey olmadığını söylediler, izah etmeye çalışırken bana el kol hareketi yapma (oysa ben durumu izah etmeye çalışıyordum) dedi ve bağırıp hakaret etmeye başladı. Bu olayın sonuna kadar gideceğim. Böyle bir kuruma bu davranışı yakıştıramadım.

Akgün 151 Okunma

Cevaplar

  • Akgün22 Nisan 2016

    Bayiinin Turkcell ile ilgisi olmaması benim yanılgım değil, bayiinin illegal olarak Turkcell logosunu kullandığını müşteri temsilcinizin araştırması sonucu ortaya çıktığı tarafıma iletildi.

  • Turkcell Temsilcisi13 Nisan 2016

    Müşterimiz ile 13.04.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. İlgili firmanın Turkcell ile bağlantısı olmadığı bilgisi müşterimize paylaşıldı. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi11 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön