03 Şubat 2016

Turkcell Hak Mahrumiyeti!

Kullandığım hat babamın üzerineydi kendi üzerime aldım fakat kullandığım tarifeyi kullanamıyorum. Bu işlem gerçekleştirilirken herhangi bir hak mahrumiyeti olmayacağını söylediler bende böyle söylendiğinden dolayı işlemi onayladım fakat tarifemi kullanamıyorum ve hattımda olan 20 TL'de tarifemin devam ettiğini sanarak kullandığım internet yüzünden gitti tarifemin de giden 20 TL'nin iade edilmesini istiyorum.

Kerim 31 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Şubat 2016

    Müşterimiz ile 04.02.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize GNC 26’lık Paket Kampanyası hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi03 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön