31 Ekim 2016 #6816001

Turkcell Habersiz Yıllık Faturalı Abonelik Yapılmış

Turkcell bayinize gittiğim zaman faturalı aboneliğe geçmek istersem indirimli ve bir ay ücretsiz kullanacağımı ve istediğim zaman abonelikten çıkabileceğim aktarıldı, 1 yıl taahhütlü olduğu aktarılmadı. Turkcell müşteri hizmetlerini aradığım zaman bir fatura çıkması gerektiği aksi halde üyelikten çıkamayacağım aktarıldı.
Tüketici hakkı yada 7 günlük yasal süreçten hiç bahsedilmedi bile. Bu ilgili şikayetimi ve mağduriyetimi BTK'ya da bildireceğim gerekli aksiyonların yapılmasını talep ediyorum.

Ayşegül 110 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Kasım 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön