07 Şubat 2015

Turkcell Habersiz Yapılan Kampanya ve Fatura!

Benim üzerime kayıtlı olan kartımı eşim kullanmaktadır, sürekli bitmek tükenmek bilmeyen kampanya aramaları yapmaktasınız ve defalarca kayıt açtık aramayın diye yine boş aramaya devam ettiler neyse en son tarafımıza güzellik yapıp onaylamadığım hat üzerinde değişiklik yapıp faturamı yüksek getirdiniz ve açtığım kayıtta sanki ben onay vermişim gibi onay verdiğimi beyan ettiniz halen tarafımda mesajınız duruyor ve tüm haklarım saklıdır.


Yapmış olduğunuz kalitesiz müşteri hizmetlerinin dışında birde dalga geçmeniz ayıbınızı kapatmıyor, tarafıma ait olan diğer kartlarımı kapattım, artık Turkcell kullanmıyorum yakın bir zaman sonra tüketici hakları mahkemesine başvurup diğer hattı da kapatacağım.

Faruk 77 Okunma

Cevaplar

  • Faruk22 Nisan 2015

    Aradığınız numarayı kapattırdığımı belirtmiştim, aradım diyorsunuz gerçekten Turkcell'e olan güvenim bitti. Tarafımdan fazla aldığınız ödemeleri hak olarak helal etmiyorum.! Umarım en üst düzey yöneticiniz okur ve tarafıma geri dönüş yapar.!

  • Turkcell Temsilcisi11 Şubat 2015

    Müşterimizi 11.02.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön