18 Haziran 2016

Turkcell Habersiz Yapılan Fatura Ücret Arttırımı

1 yıldan fazla süredir her ay 40 lira faturamı düzenli ödüyorum. Demin sisteme girdiğimde faturanın benden habersiz ücretini arttırarak 70 lira yapıldığını gördüm. Nedeni ise 1 yıllık sözleşme süremin dolmasıymış. Bu konu hakkında hiçbir bilgi vermeyen Turkcell bu şekilde 1 yıllık müşterilerini kaybedeğinin farkında değil mi? Bu aydan itibaren Turkcell üyeliğimi sonlandırıyorum.

Pelin 162 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Haziran 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi18 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön