10 Mart 2014

Turkcell Habersiz Üyelik Yapıp Haksız Para Kestiler!

Şubat ayında gelen faturamda 59 tl kontör 69 adlı siteye ait kullanım bulunduğunu gördüm. Turkcell müşteri iletişim merkezi ile yaptığım görüşmede adı yazılan yerden üyelik aldığım bildirildi. Fakat ne bir onay ne benzeri bir şey olmadan yapılan üyelik ile Turkcell tarafından haksız kazanç sağlanmaktadır.

Telefonum ile internete girmeye korkar olduk. Kontör 69 ile herhangi bir bağlantısı olmadığını söyleyen Turkcell internet üzerinden yapılmayan bir üyelikle telefon numaramı paylaşıp üyelik faturasını gönderebilmekte. Bu konuda çevremizde de birçok kişi mağdur durumda bırakılmış. Gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

Kaan 36 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Mart 2014

    Müşterimizi 10.03.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi10 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön